Produkty

Icewave – redukcja i uwolnienie od bólu i stanu zapalnego w organizmie, nawet przewlekłego.Możliwość stosowania w bólach całego ciała lub miejscowych. Działanie natychmiastowe.Likwidowanie stanów zapalnych udowodniono w czasie obserwacji przez kamery termowizyjne.

Obraz z kamery pokazuje reakcję organizmu co pięć minut od zastosowania.Opakowanie zawiera 15 par nanoplastrów.

 

Energy Enhancer – szybka dawka energii bez konieczności przyjmowania szkodliwych leków lub stymulatorów. Wzmocnienie siły mięśniowej i znacznie wolniejsze zmęczenie. Ceniony produkt przez sportowców. Opakowanie zawiera 15 par nanoplastrów.

 

Aeon – redukcja napięcia mięśniowego i równoważenie układu nerwowego. To naturalny sposób na pozbycie się stresu i jego wpływu na cały organizm. Uwalniając się od czynników stresogennych osiągamy zwiększenie poziomu witaminy A, C i E, naturalnych antyoksydantów.  Ten produkt doprowadza do równowagi układ autonomiczny co jest bardzo ważne do prawidłowych funkcji naszego organizmu. Ma zbawienny wpływ na niekontrolowane napięcia mięśniowe likwidując przy tym często „utajone” stany zapalne.
W opakowaniu 30 sztuk nanoplastrów.

 

Glutation – to oczyszczanie wątroby i całego organizmu z wszelkiego rodzaju toksyn, również metali ciężkich, herbicydów, pestycydów itp. To jedyny produkt pobudzający organizm do wzrostu  300% glutationu w czasie 24 godzin. Wzmacnia również działanie układu odpornościowego. W opakowaniu 30 szt nanoplastów.

 

Carnozyna - przyspiesza proces gojenia ran poprzez naprawę tkanki łącznej. Pobudza do regeneracji organy wewnętrzne,  zapobiega gromadzeniu kwasu mlekowego w mięśniach (szczególnie ważne dla sportowców). Badania nad właściwościami karnozyny wykazały, że może ona chronić mózg przed odkładaniem płytek amyloidalnych – jednej z przyczyn choroby Alzheimera. Firma LifeWave przeprowadziła badania impedancji bioelektrycznej plastrów karnozynowych techniką skanowania śródmiąższowego (EIS). Wykazano, że w ośmiu na dziesięć badanych narządów doszło do poprawy komórkowej czynności fizjologicznej narządu. Produkt ten w sposób naturalny spowalnia procesy starzenia.
W opakowaniu 30 szt nanoplastów.

 

SP6 Complete - pomoc w kontroli i regulacji apetytu, działanie zmniejszające napady głodu. Naturalny sposób na pozbycie się nadwagi.

 

Silent Nights – Zasypianie w sposób naturalny bez konieczności przyjmowania jakichkolwiek leków lub pigułek. W opakowaniu 30 szt nanoplastrów.