LifeWave - Instrukcje podstawowe

 

Redukcja bólu i stanu zapalnego 

 Zastosowanie nanoplastrów LifeWave IceWave - Instrukcja

Przed zastosowaniem plastrów konieczne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, dlatego ważną czynnością jest wypicie minimum 1 szklanki wody a jeszcze lepiej 2 szklanek.

Jeśli masz opory w wypiciem wody możecie dodać odrobinę soku owocowego.
Należy odczekać od 10 do 15 minut i dopiero wtedy przystąpić do lokalizowania dobrego miejsca do neutralizacji bólu.

Oceń ból w skali od 1 do 10 - będziesz łatwiej mógł/a porównać potem jego redukcję

Na początek proponuję nie odklejać części zabezpieczającej klej dokąd nie znajdziemy właściwego miejsca. W pierwszej fazie można przytrzymać ręcznie nawet bez konieczności stosowania bezpośrednio na ciało, można przez odzież (plastry działają do 3 cm od ciała, mogą być stosowane również na gips).

Można też pomóc sobie przyklejając małymi paskami dowolnego przylepca.

Osłonkę zabezpieczającą część klejącą plastrów zdejmujemy dopiero po pewnym zdiagnozowaniu odpowiednich miejsc.

W przypadku plastrów przeciwbólowych stosujemy trzy metody:

1. Metodę zegarową tzn. - plaster brązowy umieszczamy w miejscu bólu a plaster biały umieszczamy wg zegara na godz. 12 powyżej (około 5cm i więcej) od plastra brązowego

- czekamy ok. 10 sekund jeśli redukcja bólu nie nastąpiła w minimum 50% zmieniamy miejsce białego plastra na godzinę 3 (ciągle robimy to wokół plastra brązowego, ten ciągle jest w miejscu najsilniejszego bólu)

- znów czekamy ok. 10 sekund, jeśli tutaj nie ma różnicy w redukcji bólu - powtarzamy tę czynność na godzinie 6 i 9.

 

2. Druga - to metoda na przestrzał, czyli jeśli boli kolano np. w przodu pod rzepką lub nad - plaster brązowy naklejamy z przodu w miejscu bólu a biały pod kolanem, lecz jeśli ból nie ustąpi do 3 minut maks to plastry zamieniamy miejscami, czyli brązowy pod kolano a biały na rzepce kolana.

I jeszcze jedna propozycja (jak na załączonym rysunku) lub zastosować plastry na bocznych stronach kolana. Zależne jest to od przyczyny bólu.

Uwaga ważne: Przy stosowaniu plastrów po dwóch stronach ciała tzn. prawej i lewej zawsze: Brązowy plaster ma być umiejscowiony po lewej stronie ciała a biały po prawej!


 

 

Trzecia metoda jest stosowana w przypadku wielu miejsc bolących lub bólu  całego ciała, często skuteczna jest w niektórych przypadkach też miejscowego bólu. Proszę spojrzeć na instrukcję poniżej.

W takich przypadkach ważne jest aby brązowy plaster naklejać po lewej stronie ciała np. pod stopami w punkcie nerek a biały po prawej stronie w punkcie nerki. Tak samo dotyczy to miejsca nad łokciami (punkty osierdzia) i innych przedstawionych na rysunkach.

 

 

Tak umiejscowione plastry działają 12 do 18 godzin. 12 godzin to gwarantowany czas działania, lecz z doświadczenia wiem że często działają nawet do 18 godzin. Naklejamy ponownie w te same miejsca dopiero jeśli ból powróci, proszę nie robić tego zapobiegawczo - lecz tylko w przypadku powrotu bólu.

Ważne jest uzupełnianie płynów w ciągu dnia. Aby osiągnąć dobry rezultat regenerujący pij min 2 litry wody. 

Uwaga - nanoplastrów nie nosimy przy sobie w kieszeniach! Proszę pamiętać że one działają do 3cm od ciała.

Nie przechowujmy ich również blisko promienników różnego rodzaju np. blisko kuchenki mikrofalowej lub innych urządzeń mających silny wpływ elektryczny lub elektromagnetyczny. Nie stosujmy ich również kiedy poddawani jesteśmy silnemu nasłonecznieniu, zbyt wysokiej temperaturze, np. na solarium - na czas korzystania z solarium powinny być usunięte, potem mogą być naklejone ponownie.

W porze letniej powinny być chronione przed bezpośrednim działaniem słońca.

Termin przydatności nanoplastrów 1 rok.


Aeon - wskazanie miejsc naklejania

 

 

Energy Enhancer - energetyczne, główne miejsca stosowania

 

Glutation - główne miejsca

 

Carnosine - główne miejsca

 

SP6 Complete – odchudzanie

 

Silent Night - spokojny sen


 

OSTRZEŻENIE : Usuń plastry natychmiast, jeśli poczujesz dyskomfort lub podrażnienie skóry. Nie używaj ponownie plastrów po usunięciu ze skóry. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego dla osób pełnoletnich powyżej osiemnastego roku życia. Nie stosować bezpośrednio na rany lub uszkodzoną skórę. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat swojego stanu zdrowia, przed użyciem plastrów skonsultuj się z lekarzem. Nie stosować w przypadku ciąży lub w okresie karmienia. Niniejsza informacja nie jest instrukcją lekarską. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Poszczególne wyniki użytkowników mogą się różnić.

 

Więcej informacji na stronie http://lifewavepolska.pl/  oraz na stronie producenta http://www.lifewave.com/polish/

 Jestem do państwa dyspozycji i zawsze służę pomocą
Mój email: medam@op.pl  lub tel. 518 593 519 

Dystrybutor LifeWave nr rej. ID 780963

Mikołajczyk Anna