Książka "Tajemnicza moc podświadomości"

ANNA M. MIKOŁAJCZYK
Tajemnicza moc podświadomości
Moje odkrycia

Pobierz fragment książki

Wstęp:

Natura człowieka nie została jeszcze do końca przebadana. Naukowcy Zachodu skupili się na poznaniu budowy ciała człowieka, a mędrcy Wschodu na tajemnicy ducha człowieka. Niewiele jeszcze wiemy o wzajemnych relacjach i zależnościach zachodzących pomiędzy ciałem i duszą.

Poznanie tajemniczych powiązań pomiędzy ciałem i duszą, oraz ich wpływ na zdrowie i życie człowieka, stało się pasją Anny M. Mikołajczyk.

Już od wczesnych lat dziecięcych, nie bawiły ją rozrywki, ale drążyła myśl, jak można pomóc, jak można ulżyć człowiekowi w jego codziennych troskach i chorobie.

Trzeba przyznać, że w tym mądrym, poważnym podejściu do życia pomógł jej Bóg. Obdarował ją wrodzonymi zdolnościami uzdrawiania. Pewnego dnia, kiedy lekarze nie byli w stanie już cokolwiek zdziałać, poczuła w sobie, że może pomóc w chorobie, gdy przyłoży ręce i przekaże płynącą przez nią energię uzdrowienia. I stał się nieomal cud! Kiedy wszyscy utracili już nadzieję, nastąpiło uzdrowienie. Od tego czasu robiła to z chęcią i zaangażowaniem, w ten sposób uzdrowiła wielu chorych. Z biegiem czasu to jej jednak nie wystarczyło, zapragnęła odkryć tajemnicę przyczyny powstania zaburzeń w ciele człowieka, które powodują powstanie choroby. Szczęśliwy los sprawił, albo raczej pomoc umiłowanego przez nią Jezusa, że spełniło się jej marzenie i miała możliwość poznania osiągnięć wybitnych postaci współczesnego świata: Dolores Cannon, Brandon Bays i Bruce Liptona.

Dzięki swojemu szczeremu zaangażowaniu i poznanej wiedzy odkryła nową metodę leczenia, która umożliwia dotarcie, do często bardzo odległej przyczyny zaburzeń funkcjonowania organizmu i powstania z tego powodu choroby. Właściwie, w tej metodzie nie chodzi jedynie o wykrycie przyczyny zaburzeń, ale nawet w większej mierze, o odwrócenie biegu zdarzeń, aby tym sposobem możliwe było uwolnienie się od fatalnych obciążeń. Metoda polega na wykorzystaniu tajemniczej mocy podświadomości – w skrócie TMP.

Anna M. Mikołajczyk w środowisku uzdrowicieli jest wysoko cenioną terapeutką, jest lektorem i chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą. Dzięki swym wybitnym osiągnięciom została zaliczona do ekskluzywnego grona Pocztu Hilerów Polskich.

Z przykrością informuję że dotychczasowy nakład został całkowicie wyczerpany i książka obecnie jest niedostępna.

Książka do nabycia, cena 30 zł + koszt wysyłki

Zamówienia: medam@op.pl
lub telefon. 22 734 34 56